ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşık hale gelmekte ve servisler için daha da zorlayıcı olmaktadır. Bunun sebebi modern motor yönetim sistemlerinin yakıt enjeksiyonu sürecini elektronik olarak kontrol etmesi, bu sayede ekonomik yakıt tüketimi ile birlikte en iyi motor performansını sağlamasıdır.

Aracınızın bu şekilde kalmasını sağlamak için Tırak Otomotiv Mazda Servisi sistem uzmanları, zengin bilgi birikimlerini kullanarak en yeni arıza tespit ekipmanları ile aracınızı kontrol eder.

En yeni arıza tespit ekipmanları ile arıza anali i doğru ayar, optimum motor performansı sağlar tüm yaygın araçlar ve motor yönetim sistemleri için düzenli yapılan üst düzey eğitimler sayesinde tam uzman servis personeli

Üstün teknoloji ürünü arıza tespiti Araçlarda her zamankinden daha karmaşık sistemlerin kullanılması ve motor bölmesinde sürekli artan elektronik ekipman miktarı nedeniyle Tırak Otomotiv Mazda Servisin’de her zaman en son teknolojileri kullanır.

Bunun sebebi sadece modern test cihazları ve özel yazılımlar, uzmanlarımızın arızaları hızlı bir şekilde bulup profesyonel olarak düzeltmesini sağlar.

Teknolojiyi derinden kavramaModern araçlarda kullanılan enjeksiyon sistemleri son derece hassastır ve düzenli bakım yapılmazsa teknik sorunlara karşı çok duyarlıdır.

Tırak Otomotiv Mazda Servisi uzmanları tüm yaygın motor yönetim sistemleri ve egzoz gazı turbo şarjlarından ateşleme kontrol modüllerine kadar yeni yüksek basınçlı enjeksiyon sistemleri konusunda geniş bilgi sahibidir.

Üstün servis kalitesinin adresi Günümüzde dünyadaki otomobil üreticilerinin çoğu, benzinli ve dizel motorları için Mazda’ nın motor yönetim sistemlerine güveniyor.

Aracınızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, uzmanlıkları sayesinde veya bilgisayar destekli sistem kontrolleri yardımıyla Tırak Otomotiv Mazda Servisi teknisyenleri, sorunun temeline inen doğru kişilerdir.

Aracınızın enjeksiyon veya egzoz sistemi kusursuz şekilde çalışmıyorsa gerekli bakım veya onarım çalışması için Tırak Otomotiv Mazda Servisini ziyaret etmenizi öneririz.

Üst düzey eğitimle daima güncel bilgiler
Elektronik arıza teşhisi için ideal donanıma sahip olanlar sadece Tırak Otomotiv Mazda Servisi teknisyenleri değildir. Servis ve resepsiyon personelimiz de en yeni teknolojik gelişmelerden haberdar olmak için yoğun olarak düzenli eğitim alır.

Uzman tavsiyemiz
Biliyor musunuz Kusursuz çalışan bir Lamba sensörü, yakıt maliyetlerinizde %15’e kadar tasarruf sağlar. Bu, emisyon sisteminin kalbidir, otomatik olarak emisyon sınırlarına uyumu sağlar ve katalitik konvertör hasarını önler. Bu yüzden her 30.000 km’de bir uzmanlarımızdan birine Lamba sensörünü kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz

© Copyright 2022 İzmir Mazda by Web Design