15.000 kilometre Yağ filtresi ve motor yağınızın durumunun, araç üreticisi tarafından tanımlanan şekilde kontrol edilip değiştirilmesinde sınır budur. Tırak Otomotiv Mazda Servisi , profesyonel yağ değişimi ve filtre değişimi sunabilir.

Hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli Üstün kalite yağ ve yeni yağ filtreleri kullanımı
Eski yağın uygun şekilde atılması
Servis çalışması kaydı

Yağ değişimi için randevu alın

Üstün kalite, yağ için de geçerlidir.

Yağı değiştirirken, araç üreticisinin garanti kapsamının dışına çıkmamak için söz konusu motor türüne uygun markaları kullanmak her zaman en iyi yöntemdir.

İşte bu yüzden Tırak Otomotiv Mazda Servisi’de, sadece motor üreticilerinin teknik değerlerini ve gereksinimlerini karşılayan kaliteli yağ markaları kullanır.

Uzun motor ömrü için
Yağın ve filtrenin düzenli olarak değiştirilmesi, motorunuzun ömrünü otomatik olarak uzatacak ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.

Bu yüzden daima aracınızın kat ettiği mesafeyi takip edin ve geçerli olduğunda motor yağı seviyesini kontrol edin.

Yağ değişim servisimiz
Tırak Otomotiv Mazda Servisi’deki elektronik sistem uzmanları, doğal olarak servis aralığı göstergelerinin sıfırlanmasını işlemini de halleder.

Gerektiğinde yağ değişimi ve filtre değişiminin bir daha ne zaman yapılacağını görebilmeniz için yapılan çalışmaları servis kitapçığınıza da kaydedeceklerdir.

Uzman tavsiyemiz
Motor aşınmasını asgari düzeyde tutmak için yağın ve filtrenin ortalama olarak her 15.000 km’de bir değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden motor yağını düzenli aralıklarla kontrol etmek ve gerekirse doldurmak en iyisidir. Motor bölmesindeki servis aralığı göstergesi veya servis kitapçığınızdan bir sonraki yağ değişiminin ne zaman olduğunu görebilirsiniz.

© Copyright 2022 İzmir Mazda by Web Design