İlkbahar Bakımı

Profesyonel ilkbahar kontrolü


Tırak Otomotiv Mazda Servisin'de uzman personelimiz tarafından yapılan ilkbahar kontrolü, uzun bir kışın ardından yeni yıla güvenle başlamanızı sağlamak için aracınızı kendine getirme hizmetidir.

Her yaştaki tüm araç ve modelleri için
Üstün teknoloji ürünü arıza tespit ekipmanı
Değişim durumunda orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar
Yıla mükemmel bir başlangıç için
Tırak Otomotiv Mazda Servisi ilkbahar kontrolü sırasında servis uzmanlarımız, aracınızın düzgün çalışır durumda olduğunu ve kışı herhangi bir sorun olmadan geçirdiğini belirlemek üzere aracınızı yakından inceleyecektir. Aşağıdaki öğeler kontrol edilir

Fren etkisi
Fren sıvısı
Soğutma sistemi
Hava filtresi
Motor yağı seviyesi
Akü
Antifriz
Korna
V kayışı
Egzoz sistemi
Silecek lastikleri
Lambalar
Lastik dişi
Şişirme basıncı
Ön cam yıkayıcı sistemi
Kapı kilitlerikeçeleri
Uzman tavsiyemiz
İlkbahar, herkesin yılın en sevdiği zamanı değildir. Doğa yeşermeye başladığında sürücülerin bir kısmı, saman nezlesinden kaynaklı ek bir tehlike ile karşı karşıya kalır. Alerjisi olan kişiler ise yılın bu vakti konsantrasyonda daha fazla sorun yaşadığından daha da büyük bir risk içerisindedir. İşte bu yüzden alerjik reaksiyonlardan sorumlu polenleri dışarıda tutmak için zamanında kabin filtrelerinin değiştirilmesini tavsiye ederiz. Zararlı ve nahoş kokulu gazlara karşı da koruma sağladıklarından uygun aktif kömür kabin filtreleri hakkında bilgi isteyin.

Diğer Hizmetler

+30 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.