Egzoz emisyon testi

Egzoz emisyon testi


Aracınızın iki yıllık resmi genel muayenesi ve egzoz emisyon testi yaklaştığında gerekli tüm işlemleri yapabiliriz. Ayrıca dilerseniz muhtemel kusurları gidermek için aracınızı önceden kontrol de edebiliriz.

Kombine genel muayene ve egzoz emisyon testi
Test pulunuza giden hızlı ve kolay yol
Yapılan tüm bakım çalışması için test ve ölçüm protokolleri
Emisyon testi için randevu alın
Her iki yılda bir
Tırak Otomotiv Mazda Servisi'de tüm yıl boyunca hem genel muayene hem de egzoz emisyon testleri yapılır. Bunların, kanunlar gereği her iki yılda bir yapılması gerekir. Önce egzoz emisyon testi yapılır. Bunun amacı, yasal sınırlar içerisinde olup olmadığını görmek için aracınızın kirletici emisyonlarını ölçmektir.

Test pulunuza giden hızlı ve kolay yol
Tırak Otomotiv Mazda Servisi, yasal gereksinimler uyarınca genel muayene ve egzoz emisyon testlerini yapar. Gereksiz çevresel etkiden kaçınmak için eğitimli personelimiz daima Bosch ürünü en yeni test ekipmanlarını kullanır.Bu işlemin tamamlanmasının ardından elbette size, yapılan bakım çalışması için tüm test ve ölçüm protokollerini vereceğiz.

Daha fazla güvenlik için temel kontrol
Önce iyi haberler Tırak Otomotiv Mazda Servisi'nin uygun maliyetli kontrolü, aracınızın trafiğe uygun olup olmadığı hakkında güvenilir bilgiler verir. Bu da sadece kazaları önlemekle kalmaz, aynı zamanda cezalardan ve pahalı onarım işlemlerinden kaçınmanızı da sağlar.

Uzman tavsiyemiz
Biliyor musunuz Otomobilinizin test pulunu sorunsuz şekilde almak için Tırak Otomotiv Mazda Servisin'de ön kontrol yaptırmanızı tavsiye ederiz; bu kontrolde uzmanlarımız örneğin lambalarınıza ve frenlerinize bakacak ve belirgin eksiklikleri giderecektir.

Diğer Hizmetler

+30 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.